Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činnost klubu- co už bylo

Příspěvky

Volejbal CS

1. 6. 2017

20170526_085626.jpgVe dnech 25.5.-27.5.2017 se družstvo Klubu celních veteránů zúčastnilo Mistrovství Celní správy ČR ve volejbale, které se konalo v Jindřichově Hradci.Ve čtvrtek se všichni účastníci sešli v Chatovém táboře Malý Ratmírov TJ Slovan Jindřichův Hradec,  odkud po příjemném večeru, ale chladné noci, přejeli do sluncem vyhřáté tělocvičny. Turnaj slavnostně zahájil ředitel celního úřadu a pak se pod velkou sítí bojovalo až do 18 hodin. Hráči i hráčky KCV podali velmi dobrý výkon, který nakonec stačil jen na čestné 9.místo. Vyhodnocení turnaje proběhlo večer v restauraci v chatovém táboře, po němu volejbalisté zregenerovali svá unavená těla na tanečním parketu. 
Sestava : Havelková, Robová, Skala, Hendrych, Farský, Morávek 
 

Setkání Skočice 2017

22. 5. 2017

s0064.jpgSekání Klubu celních veteránů se uskutečnilo ve dnech 19.-21.5.2017 ve Skočicích. Sjelo se přes padesát kolegů a kolegyň, aby si popovídali a zavzpomínali na léta minulá. Součástí setkání bylo i schůzování klubu, hodnotili jsem rok 2016 a vlastně i 10 let našeho klubu,který byl založen v roce 2007 tady ve Skočicích. Domluvili jsme se na podzimní setkání v Praze. Předsedkyně Spolku celníků paní M.Bubeníková předala čestné členství Spolku celníků CŘ panu Jiřímu Krčmářovi k jeho životnímu jubileu. Nechyběl odpolední výlet do okolí a večerní posezení při kytaře. Těšíme se opět na příští setkání.

 

Kniha o historii cla

18. 5. 2017

c004.jpg

Doporučuji....Tento měsíc vyšla kniha "Průvodce dějinami celnictví v českých zemích od středověku do dvacátého století." od Karla Sedláčka, pracovníka Expozice celnictví v Plzni. Je to moc pěkná kniha seznamující s historií celnictví u nás, doplněná fotografiemi, dokumenty na křídovém papíru. Cena pro kolegy je 300 Kč. Můžete si ji zakoupit u Karla Sedláčka v Plzni nebo napište zda o ni máte zájem na miradv@centrum.cz pošlu ji poštou (+50 Kč poštovné).

 

 

 

 

Setkání Miletín 2016

9. 10. 2016

m001a.jpgPodzimní setkání Klubu celních veteránů se uskutečnilo ve dnech 8.-10.10.2016 ve středisku celní správy Miletín. Většina z nás, zde byla naposledy v roce 2007, kdy vlastně vznikl náš klub. Počasí bylo již podzimní, trochu zima, ale nepršelo. Seznámení s programem a informace na sále střediska,na které navázalo večerní posezení při harmonice a hudbě.Došlo i na tanečky. V sobotu kolem desáté jsme prošli náměstí, nakoupili trubičky a perníčky. Zajímavá byla prohlídka historického sklepení a domku Karla Erbena v Miletíně. Kolem oběda jsme se rozjeli idividuelně do okolí na oběd a prohlídku zajímavostí. Určitě poznáte Hořice a Kuks.Večer pokračovala zábava při kytaře a harmonice. Nedělní rozloučení, foto a odjezd domů. Těšíme se na Skočice 2017, kde si připomeneme 10.výročí našeho klubu. 

Pokud máte ještě jiné fotografie pošlete je a já je zařadím - miradv@centrum.cz

 

Ocenění od Spolku celníků

6. 10. 2016

 

 

grc-2016-12.jpgV úterý 20.9.2016 se uskutečnilo předání pamětních medailí Spolku celnků v Praze. Za náš Klub celních veteránů obdržel ocenění Vladimír Hyška, Zdeněk Kosek a Miroslav Dvořák. Celý článek a fotografie najdete po rozkliknutí celého příspěvku.

 

Turnaj v odbíjené

2. 7. 2016

v010a.jpgVe dnech 2.- 4.6.2016 se uskutečnilo v Jindřichově Hradci Mistrovství  Celní správy v odbíjené. Mezi 12 týmy bylo i družstvo Klubu celníků veteránu. Odhodlaně bojovalo s podstatně mladšími družstvy a neskončili poslední. Náš tým byl ve složení Bohumil Brandejs, Josef Hendrych,  Stanislav Hermann,  Miloš Morávek, Miloslav Farský, František Skala, Alice Robová,  Zdeňka Havelková. Předseda našeho Klubu veteránů Pavel Polák, poděkoval  týmu za jejich výkon při jednání členské schůze klubu ve Skočicích. Určitě pojedou na turnaj  i příští rok a budou moc rádi pokud se k nim ještě někdo přidá. Podívejte se na fotografie z turnaje a pobytu. 

 

Setkání Skočice 2016

10. 6. 2016

s002.jpgO  víkendu 10.-12.6.2016 se sešel Klub celních veteránů ve středisku celní správy ve Skočicích. Naše tradiční setkání na jaře  má zejména trochu charakter schůzovní, ale nechybí nám také zábava a výlety do okolí. Podívejte se na fotografie, které nám poslali J.Piorecký, V.Adam, R.Hnízdilová a M.Dvořák. Prohlédněte si je a pokud máte ještě jiné fotografie pošlete je na adresu: miradv@centrum.cz

 

Záznam z jednání petičního výboru

19. 1. 2016

Rozklikněte odkaz a podívejte se na záznam z jednání petičního výboru za zrušení zdanění výsluhových náležitosti:

http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/reportaz-poslanecky-peticni-vybor-projednal-petici-za-zruseni-zdaneni-vysluhovych-nalezitosti 

 

Setkání Orlické Záhoří

11. 10. 2015

za0001.jpgPodzimní setkání clo veteránů je již za námi. Rozklikněte celý příspěvek, přečtěte si zprávičku od Míry a prohlédněte si fotografie a prezentaci. 

 

Petice za zrušení zdanění výsluh

24. 7. 2015

Vážení kolegové, přátelé i cestou našich webových stránek se na vás obracíme s výzvou o podpoření této aktivity za zrušení zdanění výsluh ozbrojených a bezpečnostních sborů. Petici jste možná obdrželi již poštou nebo mailem. Je na vás zda tuto snahu podpoříte a podepíšete se do petičních listin. Pomůžeme nejenom sobě, ale i ostatním, kteří výsluhový příspěvek budou pobírat. Pokud máte možnost se domluvit s ostatními na celním úřadě, celnickém klubu nebo jinde podepište se na petiční listinu společně. Pokud tuto možnost nemáte vytiskněte si tento dokument a zašlete na adresu předsedy PV OO CS. Odkaz na celý tento dokument najdete po rozkliknutí nadpisu článku.