Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva o 2. setkání Klubu celních veteránů

21. 7. 2010

2. setkání Klubu celních veteránů

Ve studijním středisku Skočice se ve dnech 19. a 20.6.2010 uskutečnilo 2. setkání Klubu celních veteránů, který byl právě ve Skočicích před třemi léty založen. Setkání se zúčastnilo celkem 54 členů i nečlenů klubu, protože se jednalo o akci otevřenou všem zájemcům.V sobotu v dopoledních hodinách proběhla schůze klubu, kterou řídil předseda rady klubu p. Chlad. Na schůzi byla mj. schválena zpráva o hospodaření klubu, byli přijati další členové, a změněna výše členského příspěvku na polovinu ze 600,-Kč na 300 Kč. Bylo zdůrazněno hlavní poslání klubu, kterým není klasická „schůzová“ činnost, ale vytvořit podmínky pro vzájemnou komunikaci bývalým kolegyním a kolegům s cílem umožnit jejich občasné setkání. Na závěr schůze byla zvolena nová radu klubu, která v dalším období bude pracovat ve složení (podle abecedy) Chlad, Král, Molíková, Polák, Přikrylová,Veverková a Suchánek. Rada si pak zvolila předsedu P.Poláka  a hospodářku I. Molíkovou.

Na této akci se např. setkali bývalí kolegové „původáři z celních ředitelství, došlo k setkání 5 spolužáků z celního kursu z roku 1971 v Jílovém a dalších. Po oficielní části setkání pokračoval program volnou zábavou  až do ranního „kur opění“ ,kdy k tanci i poslechu vyhrával Pepa Boška se svým strojem. V nedělním dopoledni se účastníci setkání rozjížděli s příslibem připravit ještě letos na závěr roku  obdobnou akci,  v Miletíně, při jejíž organizaci nabídli pomoc kolegové z východních Čech.

Sluší se poděkovat organizátorům akce (Chlad,Molíková, Pešout,Polák) i personálu střediska za hezký víkend; jen to počasí moc nevyšlo.

Pavel Polák

 

Náhledy fotografií ze složky 2.setkání KCV Skočice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář