Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toto místo slouží pro diskuzi členů klubu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

setkání Skocice 2019

(Pavel Polák, 24. 5. 2019 11:08)

Oznamuji, že hlavní organizátor akce sdělil, že kapacita Skočic je naplněna.

Rare Old Indian Plant Resets Blood Exigency

(Afaidapseplift, 11. 10. 2018 11:18)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-tadalafil-100-jour/

Tainted blood pressure

(Afaidapseplift, 27. 9. 2018 2:21)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-generique-prix-maroc/

Doprava do Skočic

(Zdenka Ebrtová, 11. 6. 2018 7:15)

Prosím není někdo, kdo by vzal mě a Sváťu z Prahy do Skočic. Rády přidáme na benzín.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertLoyal, 1. 6. 2018 14:00)

The prostate gland is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations each week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to look at to make certain a healthy prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination one or more times 12 months.

Nabídka práce

(Jana, 6. 10. 2017 15:05)

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že bylo uzavřeno výběrové řízení na tzv. elektronické náramky pro vězně, vyhlašuje Ministerstvo spravedlnosti ČR výběrové řízení na pozici justičních pracovních odboru elektronického monitorovacího systému. Práce je vhodná i pro "vysloužilé pracovníky" ozbrojených a podobných sborů. V případě zájmu, pište, prosím, na jkrpalkova@msp.justice.cz.

Děkuji.

Hledám

(ZHav, 10. 1. 2017 18:38)

Ahojte všichni, sháním kontakt na Míru Váchu,pracovala jsem s ním na celním úřadě v Praze cca kolem roku
1979 ,případně na jiného dobrého filatelistu.moc díky za info na havhavhav@seznam.cz. díky, Zdenka

,

Přání

(L.Slivko, 20. 12. 2016 0:15)

Milé kolegyně, milí kolegové !
Příjemné vánoční svátky, nový rok ať Vám přinese spoustu štěstí a pevné zdraví.
Přeje
Láďa Slivko.

Veteráni sportovci

(ZDEŇKA , 10. 4. 2016 8:49)

Dobré ráno všem, byli bychom rádi,kdyby se ještě někdo odvážil přidat k naší malé skupince veteránů,která se začala zúčastňovat MS celní správy ve volejbale.takže 2.-4.6. (června) 2016 v Jindřichově Hradci,je nás pořád málo,tak kdo umíte aspoň trochu plácat,tak nechte adresu či telefon třeba zde,nebo mi napište na : havhavhav@seznam.cz
Těšíme se

Jaderná elektrárna Dukovany

(Zdeněki Konopáč, 28. 2. 2013 22:39)

Vážené kolegině a kolegové,
ve Skočicích jsem návrhoval jako jednu z možných akcí návštěvu Jaderné elektrárny Dukovany. Původně uvažovaný květnový termín nelze z důvodu rozsáhlé rekonstrukce informačního centra dodržet a také vzhledem k termínu schůze v Horní Lipce by toho asi bylo moc.
Proto navrhuji náhradní termín, a sice 10. září. U elektrárny bychom se mohli sejít asi v 10 hodin, exkurze trvá přibližně 2hodiny. Potom bychom si mohli prohlédnout pivovar v Dalešicích, kde se točil film Postřižiny a také se zde naobědvat. Pak bychom se přesunuli na přehradu a prohlédli si vodní elektrárnu. Nebo můžem jako alternativu zvolit návštěvu vojenského letiště v Náměšti nad Oslavou. No a pak bychom se ubytovali v penzionu Bobule ve Višňové a večer poseděli ve sklípku u dobrého vína. Věřím, že o tom budete přemýšlet a v Horní Lipce se dozvím přibližný počet zájemců.
Zdravím a těším se do Horní Lipky.
Zdeněk Konopáč

Re: Jaderná elektrárna Dukovany

(Jan Jurčík, 15. 11. 2015 18:27)

A hoj Zdeno- zdravím tě a doufám , že se máš dobře-ozvi se a pozdrav Marušku.

Skočice

(ZHav, 4. 6. 2015 20:36)

Ahojte, tak co je?Vypadá to, že zbytek členů měl porouchaný foťák....

pro sportovce

(Jarda, 23. 4. 2015 23:07)

My jedeme s naším týmem do Skočič, zdraví Jarda Poduška z Budějovic všechny volejbalisty

Re: pro sportovce

(Zdenka, 3. 5. 2015 12:13)

No, náš veteránský tým se letos nakonec dohromady nedal, takže se všichni snad uvidíme ve Skočicích

pro sportovce

(Zdenka, 15. 3. 2015 8:44)

Ahoj veteráni,tímto oslovuji všechny,kdo ještě váhají nebo snad neví,že se mohou zúčastnit volejbalu za vetrány.je to týden po Skočicích v Jindřichově Hradci.tak neváhejte a zavolejte mi nejlépe hned na 721448223.Dííky

pro sportovce

(Zdenka, 15. 3. 2015 8:40)

Ahoj veteráni,tímto oslovuji všechny,kdo ještě váhají nebo snad neví,že se mohou zúčastnit volejbalu za vetrány.je to týden po Skočicích v Jindřichově Hradci.tak neváhejte a zavolejte mi nejlépe hned na 721448223.Dííky

poplatky

(ZHav, 8. 1. 2015 17:26)

Ahojte všichni, je tu nějak dlouho ticho-tak mám aspoň dotaz-co členské poplatky-jsou stejné či změna?

Zničená budova bývalého OCK

(JUDr.Ducár Miroslav, 15. 8. 2014 10:21)

Tak teda je bývalé miesto školy,kde sa uskutočňovali pekné a užitočné odborné kurzy OCK je poriadne zdevastovaná. Spomienky na OCK sú však aj tak nádherné, nielen na školu,ale aj na ľudí,ktorí tam aktívne pracovali a vlastne nás prípravili na colnický život ako aj na riadny život. napr. p. Čapková

Skočice

(ZHav, 10. 6. 2014 21:56)

Moc pěkná prezentace Skočic, ale když jsem viděla ten jídelníček, tak mi bylo smutno, protože my, co jsme si lámali svá těla za veterány v Jindřichově Hradci na volejbale, jsme opět zažili zimu v chatkách a snídaní s pár kolečkama salámu a oběd, co ty ztracené kalorie nemohl absolutně doplnit.Ještě že večerní raut byl aspoň na úrovni.Tímto zdravím všechny, co vidím na společné fotografii a budu moc ráda, když se příště budu moci schůze také zúčastnit.Takže prosím PP o doplnění fotek z volejbalových (i loňských) mistrovství CS,ať kolegové vidí,jak jsou chlapci, skoro sedmdesátníci, ještě ve formě.Zdraví, Zdenka

Re: Skočice

(pavp, 11. 6. 2014 9:14)

Ahojte, fotky tam dam jen co se vratim z "teplych kraju" NA KORFU kam jsem se uchylil pred vedry v Cechach a kde nemaj interpunkce.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »